Зе-нардеп Галушко знову публічно назвав "дебілами" поліцейських, які зупиняли його автівку; Аваков з покидька поглумивсяНародний депутат від партії "Слуга народу" Микола Галушко наполягає, що поліцейські зупиняли його автомобіль незаконно, всупереч офіційній позиції партії.

Об этом сообщает Конфликты РУ


Про це Галушка заявив у коментарі телеканалу "Україна 24".


"Не було жодного порушення, просто зупинили машину та обшукали без законних на це підстав: робочі документи, барсетку, гаманці, які знаходились у мене в машині, мої особисті та робочі документи…


Якщо я їм пояснюю, а вони кажуть "ми могли це робити" – дебіли означає" — сказав Зе-депутат.


Тим часом ексглава МВС Арсен Аваков каже, що обговорював поведінку нардепа Миколи Галушка з головою фракції "Слуга народу" Давидом Арахамією та його колегою Денисом Монастирським рік тому, і епізод, який став надбанням громадськості зараз, не єдиний.


Про це Аваков сказав у коментарі "Українській правді"


"З приводу відео народного депутата від фракції Слуга народу Миколи Галушка, оприлюдненого сьогодні у ЗМІ:


Насамперед я вітаю представників фракції СН, які негайно оприлюднили свою позицію щодо неприйнятності такої поведінки народного депутата щодо поліцейських. Дуже правильно та добре!Дуже розраховую, що всі останні інциденти, які мали місце з депутатами як від партії СН, так і іншими, оприлюднені та неоприлюднені, які набули розголосу і не набули розголосу – будуть повторюватися все рідше і рідше.


Те, що рядові поліцейські перестали терпіти подібні інциденти і оприлюднюють через журналістів факти "приємного" спілкування з депутатами на дорогах, насамперед свідчить про тенденцію неприйняття як поліцією, так і суспільства в цілому, подібного нехтування законом та неприйнятної поведінки. Сподіваюся, що всі в нашій країні, і в першу чергу, у владних структурах, зроблять правильний висновок: всякому терпінню приходить кінець!" — сказав Аваков.


Аваков зазначає, що інцидент, який стався рік тому, і про який стало відомо зараз, не єдиний із депутатом Галушком, були й інші епізоди.


Ексміністр каже, що за фактом цього випадку мав бесіду не з нардепом, а з головою фракції СН Давдом Арахамією та з депутатом Монастирським, який на той час очолював комітет з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради, членом якого є депутат Галушко.


За словами політика, йшлося про неприйнятність такої поведінки депутата. І обидва колеги погодилися, що це був потворний інцидент, і обидва вони мали відповідну розмову з Галушком.


"Жодної таємності в цих бесідах і жодних особливих побажань до цього депутата, крім пристойної поведінки, ніколи не було! "Я цього депутата в очистку не призначав" (с) – відповідальність за якість та моральний рівень депутатів несе та політична сила, яка приводить їх до парламенту!


До речі, розуміючи рівень та манеру спілкування пана Галушка, я ніколи з ним особисто не контактував. Профілактикою з ним займався один із заступників міністрів, який, згідно зі своїми посадовими обов’язками, взаємодіяв із парламентом.


Щодо водія, який допустив порушення ПДР, за яке і було правомірно зупинено автомобіль народного депутата, то він визнаний винним рішенням суду та поніс адміністративне покарання.


Ще раз наголошу на єдиному і очевидному висновку, який слід зробити з цієї історії: перед законом всі рівні, немає ні особливих, не недоторканних, немає тих, кого не має доглядати поліція, немає тих, хто має право порушувати закон. Це стосується всіх: президента, міністра, колишнього міністра, простої людини – всіх! Тільки тоді буде справедливість та порядок і не буде таких скандалів" — підсумував Аваков.Нагадаємо: 22 грудня "Українська правда" оприлюднила відеозапис із нагрудної камери поліцейського, які зупинили його за порушення правил дорожнього руху. Галушко гучно лаявся і хамив поліцейським, називаючи їх "дебілами". За даними "УП", інцидент стався 18 грудня 2020 року. Депутата зупинили за перетин подвійної смуги.


У партії "Слуга народу" засудили поведінку нардепа й пообіцяли покарати його. Крім того, в коментарі партії зазначили, що знали про інцидент, адже депутата раніше шантажували в керівництві Міністерства внутрішніх прав.


«Аргумент»

Источник: Охота на акул

Новости
Интересно
Экспертно
Удар Запада: кто попал под санкции ЕС, США и Великобритании
Удар Запада: кто попал под санкции ЕС, США и Великобритании
Кароль накрыло волной критики за неудачный наряд
Кароль накрыло волной критики за неудачный наряд
Силуанов: Минфин выступает за легализацию майнинга и оборота криптовалют в России
Силуанов: Минфин выступает за легализацию майнинга и оборота криптовалют в России
Одиннадцать друзей Игоря Сагиряна: как бизнесмен "улучшает "Благосостояние"
Одиннадцать друзей Игоря Сагиряна: как бизнесмен "улучшает "Благосостояние"
Теги