В РФ визнали, що іноземна розвідка отримала дані про наміри Кремля (документ)

Кілька днів тому розслідувачам з Conflict Intelligence Team злили нібито лист одного з командувачів Росгвардії, в якому той з посиланням на ФСБ каже що «недбале поводження з секретною інформацією з боку співробітників силових відомств (особливо МО) призвело до витоку планів керівництва РФ у західні ЗМІ»

Об этом сообщает Растрига

В Conflict Intelligence Team, намагалися перевірити цей лист як могли. Порівняння з відомими зразками показує, що це справді підпис командувача Північно-Західного округу Росгвардії генерала-полковника Павла Петровича Дашкова.

Командування Північно-Західним округом Росгвардії справді знаходиться за адресою вул. Мільйонна 33 у СпБ.

Вихідна дата листа Дашкова — 14.02.2022. Відсутність попередніх нулів у номері листа свідчить про відсутність грифа секретності. Гриф «ДСП» також не вказано.

Загалом лист (якщо він реальний) наводить на думку, що плани про вторгнення в Україну були отримані Заходом шляхом перехоплення телефонних розмов. Це узгоджується з даними, що є в пресі, що дані розвідкою були отримані через SIGINT.

SIGINT, тобто. Signal Intelligence — радіоелектронна розвідка, включає і перехоплення телефонних комунікацій теж.

В CIT вважають, що факт витоку був виявлений контррозвідкою ФСБ, після чого було дано вказівку всім курованим силовим відомствам розіслати такого листа.

Лист із ФСБ надійшов начальникам відомств, а ті склали листи для нижчестоящих підрозділів. Тобто. витік явно був із Росгвардії. Про це говорять і фрази в листі: «Виток інформації силових відомств», «(особливо МО РФ)».

Президент США Джо Байден має підстави вважати, що російський лідер Володимир Путін ухвалив рішення про повномасштабне вторгнення в Україну. Про це він сказав на пресконференції вчора у Білому домі. На питання про те, чи ухвалив Путін рішення про вторгнення в Україну, Байден відповів ствердно. "На зараз я думаю, що він ухвалив рішення. У мене є підстави так говорити", — сказав Байден.

Президент США зазначив, що наразі можна спостерігати швидку ескалацію ситуації в Україні. Він наголосив, що Росія поширює неправдиву інформацію про намір України розпочати військову ескалацію на Донбасі. Все це відповідає сценаріям, про які США попереджали раніше.

"Росія зараз практично оточила Україну в Білорусі,вздовж російського кордону і на півдні. У нас є підстави говорити, що Росія планує напасти на Україну в наступні тижні, наступні дні. Ми думаємо,що вони нападуть на Київ. Там 2,8 мільйона населення", — сказав Байден.

Він зазначив, що США не надсилатимуть свої війська до України, але підтримають її фінансово та зброєю.

Вчтора зʼявилась інформація, що адміністрація Байдена стурбована планами президента України Володимира Зеленського покинути країну цими вихідними для участі в Мюнхенській конференції з безпеки на тлі ескалації обстаноки на сході України. Однак Зеленський, попри загрозу нападу РФ, поїхав з України у Нїмеччину на конференцію по безпеці.


Источник: ВЧК-ОГПУ

Новости
Интересно
Экспертно
Удар Запада: кто попал под санкции ЕС, США и Великобритании
Удар Запада: кто попал под санкции ЕС, США и Великобритании
Кароль накрыло волной критики за неудачный наряд
Кароль накрыло волной критики за неудачный наряд
Силуанов: Минфин выступает за легализацию майнинга и оборота криптовалют в России
Силуанов: Минфин выступает за легализацию майнинга и оборота криптовалют в России
Одиннадцать друзей Игоря Сагиряна: как бизнесмен "улучшает "Благосостояние"
Одиннадцать друзей Игоря Сагиряна: как бизнесмен "улучшает "Благосостояние"
Теги