Trekk

На Буковині затримали авто з контрабандними джинсами

На Буковині затримали авто з контрабандними джинсами
Н а «Порубному» затримали авто з контрабандними джинсами.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу митниці.

У пункті пропуску "Порубне-Сірет" сьогодні, 13 січня, співробітники Буковинської митниці припинили спробу незаконного ввезення жіночого одягу.

Контрабанду спробував провезти 36-річний мешканець Чернівецької області, що повертався цієї ночі до України. Для проходження митного контролю обрав смугу руху "зелений коридор", чим засвідчив відсутність товарів для декларування.

Однак під час здійснення митного контролю у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю. Транспортний засіб було скеровано на смугу руху "червоний коридор", і недарма: під час поглибленого огляду працівники митниці виявили приховані в порожнинах пасажирських сидінь та під ними жіночі джинси.

Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України товару шляхом використання способів та засобів, що утруднюють його виявлення.

За даним фактом у відношенні глибоччанина складено протокол, відповідно до якого 84 одиниці одягу вартістю 42 тис.₴ вилучено. Рішення у справі прийматиме суд.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/53248-на-буковині-затримали-авто-з-контрабандними-джинсами.html”