Trekk

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Єрмака-молодшого через імовірну торгівлю посадами

@HACCUkraine/Facebook

Об этом сообщает FIB

ВАКС зобов’язав НАБУ розслідувати справу «плівок Єрмака»

@HACCUkraine/Facebook


Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро зареєструвати кримінальне провадження проти Дениса Єрмака — молодшого брата глави Офісу президента — за фактом «відбору» кандидатів на різноманітні посади в органи державної влади.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Читайте також:

«Буду мочити, поки ці люди не сядуть». Гео Лерос в інтерв’ю НВ — про «канцеляриста» Єрмака та «теплу ванну» для Зеленського

«2 червня, слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила скаргу представника народного депутата IX скликання та зобов’язала уповноважену особу НАБУ внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, про яке зазначалося у заяві. Суд також зобов’язав НАБУ розпочати досудове розслідування за цими фактами», — йдеться у повідомленні ВАКС на сторінці у Facebook.

У заяві народного депутата «містилися дані та обставини щодо оприлюднених раніше відеозаписів, на яких один із родичів високопосадовця офісу Президента України здійснював „відбір“ кандидатів на різноманітні посади в органи державної влади».

У ВАКС наголосили, що правову кваліфікацію фактам у справі має надати орган досудового розслідування.

Фото: скріншот @HACCUkraine/Facebook

На своїй сторінці у Facebook народний депутат від фракції Слуга Народу Гео Лерос підтвердив, що заяву подавав саме він.

«Як і обіцяли, ми домоглися через ВАКС рішення зобов’язати НАБУ внести до ЕРДР відомості про вчинення кримінального злочину братом Єрмака. При цьому ми то розуміємо, що Денис усього лише пішак Андрія Єрмака», — написав Лерос.

Фото: скріншот Geo Leros/Facebook

Нагадаємо, 29 березня народний депутат від Слуги народу Гео Лерос оприлюднив відео, на якому брат керівника Офісу президента Андрія Єрмака Денис обговорює питання призначення на різні державні посади.

На опублікованих записах також фігурували Штанько і Шумський, які були помічниками глави ОПУ, але пізніше звинуватили його у корупції і торгівлі посадами.

Своєю чергою брати Єрмаки всі звинувачення відкидають.

Читайте також:
«Тепла ванна для президента». Єрмак може обмежувати доступ Зеленського до об’єктивної інформації — Лерос

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/plivki-yermaka-vaks-zobov-yazav-nabu-vidkriti-spravu-proti-yermaka-molodshogo-novini-ukrajini-50091941.html”